تعداد بازدید کنندگان 2163
يکشنبه 16 آبان 1395-19:48:19


تا پایان امسال 40 بیمارستان نیمه تمام در کشور تکمیل و به بهره برداری می رسد

🔹علیزاده بیمارستان 160 تختخوابی خوی را یکی از بیمارستانهای نیمه تمام اولویت دار برای تکمیل در کشور اعلام و تصریح کرد : این بیمارستان در حال حاضر 83 درصد پیشرفت دارد و امسال برای تکمیل آن 20 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده استبه گزارش خوی آنلاین ،علیزاده معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان مجری ساختمانهای تکمیل 40بیمارستان نیمه تمام کشورعمومی و دولتی کشور در بررسی روند ساخت بیارستان 160 تختخوابی خوی گفت : برای توسعه فصاهای درمانی در کشور 100 بیمارستان با 24 هزار تخت در دست ساخت است که 40 بیمارستان با پیشرفت فیزیکی مطلوب وبا 4600 تخت تکیمل وبه بهره برداری می رسند.

 

وی افزود : از این تعداد بیمارستان دردست ساخت 14 بیمارستان با پیشرفت  90 درصد که همزمان کار تجهیز آنها نیز آغاز شده است.

 

معاون وزیر راه و شهر سازی نگاه دولت به بخش سلامت را یکی از موثرترین عوامل برای تکمیل بیمارستانهای نیمه تمام در کشور دانست و گفت : امسال برای تکیمل بیمارستانهای نیمه تمام بیش از 1100 میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته است.

 

علیزاده بیمارستان 160 تختخوابی خوی را یکی از بیمارستانهای نیمه تمام اولویت دار برای تکمیل در کشور اعلام و تصریح کرد : این بیمارستان در حال حاضر 83 درصد پیشرفت دارد و امسال برای تکمیل آن 20 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.

 

وی افزود: تاپایان امسال این بیمارستان به بهره برداری می رسد

آقای نصر مدیرکل راه و شهرسازی استان نیز در این بازدیدگفت : بیمارستان 160 تختخوابی خوی یکی از بیمارستانهای مجهز کشور است که براساس استانداردهای جهانی بهداشت احداث میشود.

 

وی افزود : در استان در حال حاضر 9 بیمارستان با 1500 تخت احداث میشود که 2 بیمارستان خوی و بوکان تا پایان امسال و بقیه تا 2 سال آینده به بهره برداری می رسند.

منبع : خبرگزاری صداوسیما مرکز آذربایجان غربی


کلمات کلیدی
نظرات 0
ارسال نظر
نام
پست الکترونیک
آدرس وب سایت / وبلاگ
نظر شما
= 47 + 7
مطالب برتر
مطالب پربینندهپربازدیدهای یک ماه قبلپربازدیدهای دو ماه قبلپربازدیدهای سه ماه قبل